Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Zavařování > Kukuřice cukrová - máte dobrý recept?

Kukuřice cukrová - máte dobrý recept?

Beruna (3) - xxx.xxx.97.78 (?)
17.8.2010 18:38
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Mám za úkol zavařit cukrovou kukuřici. Měla by prý chutnat jako ta v plechovce Bonduelle. Zatím vím jen to, že se má sklidit v mléčné zralosti a rychle zpracovat. Poradíte jak na to, zejména složení nálevu? Beruna

Připojit reakci   
Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka

host - xxx.xxx.155.12 (?), 17.8.2010 19:10
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
Kdysi jsme to zkoušeli ale velmi rychle toho nechali. Jen to ořezávání zrn z klasu... Není to úplně k tématu ale cukrová kukuřice je nejlepší uvařená jako klas, potřená máslem a posolená. Mirek
Připojit reakci

host - xxx.xxx.173.186 (?), 21.9.2010 19:18

Dobrý den pane Mirku, nemámete doma recept co s kukuřicí? mám doma klasy a přemýšlím co snimy uvařených už sem se přejedla. Napadlo mě že bych si je oloupala, usušila, a pak třeba v zimě uvařila jako přílohu šlo by to vubec? V mrazáku totiž na ně není místo a já sem recept co sní žádný nenašla...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.147.92 (?), 21.9.2010 20:36

Zajímalo by mě, jestli neexistuje nějaký trik, jak oddělit zrna v mléčné zralosti z klasu. Nechce se mi věřit, že se to dělá šíleně pracně ručně. Poradí někdo? Hanča

Připojit reakci

host - xxx.xxx.239.112 (?), 23.9.2010 10:24

Nevíte někdo, kdy nebo v jakém stavu zralosti sklízet sladkou kukuřici na vyloupání semen, aby se dala použít do zeleninové polévky? Letos mi konečně vyrostla.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.228.74 (?), 12.10.2016 11:38
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu) Připojit reakci
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020