Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Uzení > Sůl v naloženém mase na uzení

Sůl v naloženém mase na uzení

Radek.P (28) - xxx.xxx.183.41 (?)
25.1.2020 10:46

Zdravím,22g soli na litr vody není 24% solný roztok.Roztok na nástřik se dělá z 240g soli na litr vody.Nastříknuté maso se dá do nádoby.Nemusí se již zalévat lákem.V lednici stačí nechat 1-2dny a může se udit.Já ho nechávám 2-3dny.Pokud maso nastříknete a ještě obalíte v soli, může být hodně slané.Nastříknuté maso které necháte týden a déle bude asi hodně měkké.Podle mého názoru Vám manželka bude více nadávat, když bude v lednici maso např.10dní než když ho za 2dny vyudíte.Je to můj názor.rpstylle@seznam.cz

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Partnerem sekce je Weber - zahradní grily
   << Předchozí příspěvky | 1, 2, 3   

AldaTreb (8) - xxx.xxx.63.130 (?), 25.1.2020 11:47
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
Jasnacka, tech 22g byl preklep... Omlouvam se, ze uz jsem.se.k tomu dal nevratil... Samozrejme pocitam s 220-240g na litr...
Připojit reakci   

Radek.P (28) - xxx.xxx.183.41 (?), 25.1.2020 10:46
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Zdravím,22g soli na litr vody není 24% solný roztok.Roztok na nástřik se dělá z 240g soli na litr vody.Nastříknuté maso se dá do nádoby.Nemusí se již zalévat lákem.V lednici stačí nechat 1-2dny a může se udit.Já ho nechávám 2-3dny.Pokud maso nastříknete a ještě obalíte v soli, může být hodně slané.Nastříknuté maso které necháte týden a déle bude asi hodně měkké.Podle mého názoru Vám manželka bude více nadávat, když bude v lednici maso např.10dní než když ho za 2dny vyudíte.Je to můj názor.rpstylle@seznam.cz

Připojit reakci
1, 2, 3   
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů